2013 yılında çıktığımız yolda sporcularımız ve sevenlerimizle büyüyerek 2015 yılına geldik. Bu sene yapmış olduğumuz yatırımlarla İzmir'in merkezinde 800 metrekare kapalı alana sahip yeni yerimizi açtık. Salonumuzda bu sporla tanışmak isteyen veya profesyonel olarak bu sporla ilgilenen 7'den 70'e bütün yaş grupları için çalışma imkanı bulunmaktadır. Bünyemizde bulunan milli takım düzeyinde antrenörler ile profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bünyemizde bulunan Milli Sporcularımız ile kulübümüz ulusal yarışmalarda olduğu kadar uluslararası yarışmalarda da temsil edilmektedir. Türk Okçuluguna sadece hizmet etmeyi değil Türk Okçuluğunun lokomotifi olmayı hedefleyen kadromuz ile okçuluk sporu ile tanışmak isteyen herkese yepyeni bir heyecan yaşatmaya çalışıyoruz.


"Her kirişi bıraktığınızda okunuzun hedefe uçuşunu yay pencerenizden izlemek sizi büyüleyecek ve ok atmak hayatınızın vazgeçilmez bir alışkanlığı olacak.."  

Okçuluk alanında uzman ve deneyimli antrenör kadromuz ile her türlü ihityacınıza cevap vermeye çalışmaktayız. Ege Okçuluk ihtisas spor kulübü olarak sadece yeni başlayanlara teknik eğitim vermekle kalmayıp, her seviyede sporcu ile bireysel gelişim planı uygulayarak gerek atış tekniği gerekse de malzeme problemleri hakkında çözümler sunmaktayız. Dünyada kullanılan en son teknoloji okçuluk malzemeleri mağazamızda satışa sunulmakta ve siz değerli sporcularımızın hizmetine verilmektedir.